Картки працівників ЄДЕБО
1) наявність не менше п’яти публікацій у періодичних наукових виданнях, що включені до переліку фахових видань України, до наукометричних баз, зокрема Scopus, Web of Science Core Collection
1. Пустюльга С.І., Самостян В.Р., Клак Ю.В. Побудова дискретних моделей просторових замкнутих траєкторій із заданими геометричними властивостями. Науковий журнал “Сучасні технології в машинобудуванні та транспорті” – Луцьк: Луцький НТУ, 2017. - Вип. 1(8). - С. 123-130.
2. Пустюльга С.І., Самостян В.Р., Придюк В.М., Клак Ю.В. Моделювання зрівноважених дискретно визначених поверхонь із плоским криволінійним контуром. Науковий журнал “Сучасні технології в машинобудуванні та транспорті” – Луцьк: Луцький НТУ, 2017. - Вип. 2(9). - С. 124-132.
3. Пустюльга С.І., Самостян В.Р., Придюк В.М., Клак Ю.В. Фрактальний аналіз якості розпилу палива форсунками дизельних двигунів. Матеріали Всеукраїнської науково-технічної конференції «Актуальні проблеми конструювання, експлуатації та ремонту обладнання лісового комплексу» Луцький НТУ, 2017.- С. 130-134.
4. Пустюльга С.І., Самостян В.Р., Клак Ю.В. Фрактальний аналіз якості нанесення порошкових фарб на машинобудівні деталі. Тези міжнародної науково-технічної конференції “Інженерія та технології: наука, освіта, виробництво” – Луцьк: Луцький НТУ, 2018. - С. 213-216.
6. Пустюльга С.І., Пуць В.С., Клак Ю.В. Багатокритеріальна оптимізація розкрою плит ЛДСП для індивідуального меблевого виробництва. Науковий журнал “Сучасні технології в машинобудуванні та транспорті” – Луцьк: Луцький НТУ, 2020. - Вип. 2(15). - С. 106-117.3) наявність виданого підручника чи навчального посібника (включаючи електронні) або монографії (загальним обсягом не менше 5 авторських аркушів), в тому числі видані у співавторстві (обсягом не менше 1,5 авторського аркуша на кожного співавтора)
2. Пустюльга С.І., Самостян В.Р., Клак Ю.В. Навчальний посібник: Інженерна графіка в SolidWorks. - Луцьк, Видавництво Вежа, 2017. – 135 с.
3. Пустюльга С.І., Самостян В.Р., Клак Ю.В. Навчальний посібник: Збірник індивідуальних завдань з інженерної та комп’ютерної графіки. - Луцьк, Видавництво Вежа, 2019. – 470 с.4) наявність виданих навчально-методичних посібників/посібників для самостійної роботи здобувачів вищої освіти та дистанційного навчання, електронних курсів на освітніх платформах ліцензіатів, конспектів лекцій/практикумів/методичних вказівок/рекомендацій/ робочих програм, інших друкованих навчально-методичних праць загальною кількістю три найменування
4. С.І.Пустюльга, Ю.В.Клак Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка. Методичні вказівки до виконання графічних робіт з розділу „Комп’ютерна графіка” для студентів спеціальностей: „Автомобільний транспорт”, „Галузеве машино-будування”, „Прикладна механіка” денної та заочної форм навчання. Луцьк, Луцький НТУ, 2017. – 82 с.
5. Ю. В. Клак Інженерна та комп'ютерна графіка. Конспект лекцій з розділу "Інженерна графіка" для студентів, що навчаються за спеціальностями: 171 - "Електроніка", 153 - "Мікро- та наносистемна техніка" та 152 - "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка" денної та заочної форм навчання. Луцьк : Луцький НТУ, 2018. – 70 с.
6. Ю.В.Клак Інженерна та комп'ютерна графіка. Методичні вказівки до самостійної роботи з розділу „ Інженерна графіка” для студентів К80 спеціальностей: 171 - "Електроніка", 153 - "Мікро- та наносистемна техніка", 152 - "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка" денної та заочної форм навчання. Луцьк, Луцький НТУ, 2018. – 50 с.
7. С.І. Пустюльга, В.Р. Самостян, Ю.В. Клак. Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка: Методичні вказівки до виконання модульних контрольних робіт для здобувачів першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійних програм «Автомобільний транспорт», «Галузеве машинобудування», «Аграрна інженерія», «Прикладна механіка» денної та заочної форм навчання. Луцьк: Луцький НТУ, 2019. – 68 с.
8. Ю.В.Клак. Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка. Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з розділу "Комп’ютерна графіка" для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійних програм: "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка" і "Мікро- та наносистемна техніка", галузі знань 15 Автоматизація та приладобудування, спеціальностей 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка і 153 Мікро- та наносистемна техніка денної та заочної форм навчання. Луцьк, Луцький НТУ, 2019. – 85 с.
9. Ю.В.Клак. Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка. Методичні вказівки до практичних занять з розділу "Комп’ютерна графіка" для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійних програм: "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка" і "Мікро- та наносистемна техніка", галузі знань 15 Автоматизація та приладобудування, спеціальностей 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка і 153 Мікро- та наносистемна техніка денної та заочної форм навчання. Луцьк, Луцький НТУ, 2020. – 83 с.
10. Ю.В.Клак. Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка. Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з розділу "Комп’ютерна графіка" для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми: "Агроінженерія", галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство, спеціальності: 208 Агроінженерія скороченої денної та заочної форм навчання. Луцьк, Луцький НТУ, 2021. – 87 с.14) керівництво студентом, який зайняв призове місце на I або ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади (Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт), або робота у складі організаційного комітету / журі Всеукраїнської студентської олімпіади (Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт), або керівництво постійно діючим студентським науковим гуртком / проблемною групою; керівництво студентом, який став призером або лауреатом Міжнародних, Всеукраїнських мистецьких конкурсів, фестивалів та проектів, робота у складі організаційного комітету або у складі журі міжнародних, всеукраїнських мистецьких конкурсів, інших культурно-мистецьких проектів (для забезпечення провадження освітньої діяльності на третьому (освітньо-творчому) рівні); керівництво здобувачем, який став призером або лауреатом міжнародних мистецьких конкурсів, фестивалів, віднесених до Європейської або Всесвітньої (Світової) асоціації мистецьких конкурсів, фестивалів, робота у складі організаційного комітету або у складі журі зазначених мистецьких конкурсів, фестивалів); керівництво студентом, який брав участь в Олімпійських, Паралімпійських іграх, Всесвітній та Всеукраїнській Універсіаді, чемпіонаті світу, Європи, Європейських іграх, етапах Кубка світу та Європи, чемпіонаті України; виконання обов’язків тренера, помічника тренера національної збірної команди України з видів спорту; виконання обов’язків головного секретаря, головного судді, судді міжнародних та всеукраїнських змагань; керівництво спортивною делегацією; робота у складі організаційного комітету, суддівського корпусу
3 призове місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2020/2021 навчального року. зі спеціальності «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», ст. гр. БДН-21 Берекета Р.О., Мм-24(ОЛК) Мороз О.П., (м. Харків, 26 - 29 квітня 2021 року, Харківський національний технічний університет, керівник: ст. викладач Клак Ю.В.).
19) діяльність за спеціальністю у формі участі у професійних та/або громадських об’єднаннях
Член всеукраїнської асоціації «Українська асоціація з прикладної геометрії»